Mecze sparingowe |
Trampkarze » I liga |
1 KOLEJKA - 5 WRZEŚNIA GODZ.17.30
1 |
UKS LIPIE |
- |
GASS POWAŁA TACZÓW |
2011-09-05 |
17:30 |
|
5:5 |
2 |
UKS "Junior" |
- |
UKS "Orlik-14" |
2011-09-05 BOISKO PSP 9 |
18:00 |
|
3:5 |
3 |
UKS "Młodzik-18" II Radom |
- |
KS "Błotnica" Stara Błotnica |
2011-09-05 |
17:30 |
|
3:2 |
4 |
MKS "Pilica" |
- |
GKS "Oronka" Orońsko |
2011-09-05 |
17:30 |
|
5:18 |
Kolejka: 2 w dniach 2011-09-12
5 |
GASS POWAŁA TACZÓW |
- |
GKS "Oronka" Orońsko |
2011-09-12 |
17:30 |
|
1:11 |
6 |
KS "Błotnica" Stara Błotnica |
- |
MKS "Pilica" |
2011-09-12 |
17:30 |
|
6:4 |
7 |
UKS "Orlik-14" |
- |
UKS "Młodzik-18" Radom |
2011-09-12 |
17:30 |
|
5:5 |
8 |
UKS LIPIE |
- |
UKS "Junior" |
2011-09-12 |
17:30 |
|
2:4 |
Kolejka: 3 w dniach 2011-09-19
9 |
UKS "Junior" |
- |
GASS POWAŁA TACZÓW |
2011-09-19 |
18:00 |
|
9:0 |
10 |
UKS "Młodzik-18" Radom |
- |
UKS LIPIE |
2011-09-19 |
17:00 |
|
10:1 |
11 |
MKS "Pilica" |
- |
UKS "Orlik-14" |
2011-09-19 |
17:00 |
|
3:2 |
12 |
GKS "Oronka" Orońsko |
- |
KS "Błotnica" Stara Błotnica |
2011-09-19 |
17:00 |
|
13:1 |
Kolejka: 4 w dniach 2011-09-26
13 |
GASS POWAŁA TACZÓW |
- |
KS "Błotnica" Stara Błotnica |
2011-09-26 |
17:00 |
|
3:3 |
14 |
UKS "Orlik-14" |
- |
GKS "Oronka" Orońsko |
2011-09-26 |
17:00 |
|
2:13 |
15 |
UKS LIPIE |
- |
MKS "Pilica" |
2011-09-26 |
17:00 |
|
2:12 |
16 |
UKS "Junior" |
- |
UKS "Młodzik-18" Radom |
2011-09-26 |
18:00 |
|
2:7 |
Kolejka: 5 w dniach 2011-10-03
17 |
UKS "Młodzik-18" Radom |
- |
GASS POWAŁA TACZÓW |
2011-10-03 |
16:30 |
pon |
11:2 |
18 |
MKS "Pilica" |
- |
UKS "Junior" |
2011-10-03 |
16:30 |
pon |
4:7 |
19 |
GKS "Oronka" Orońsko |
- |
UKS LIPIE |
2011-10-03 |
16:30 |
pon |
3:0 v.o. |
20 |
KS "Błotnica" Stara Błotnica |
- |
UKS "Orlik-14" |
2011-10-03 |
16:30 |
pon |
6:5 |
Kolejka: 6 w dniach 2011-10-10
21 |
GASS POWAŁA TACZÓW |
- |
UKS "Orlik-14" |
2011-10-10 |
16:30 |
pon |
3:6 |
22 |
UKS LIPIE |
- |
KS "Błotnica" Stara Błotnica |
2011-10-10 |
16:30 |
pon |
0:11 |
23 |
UKS "Junior" |
- |
GKS "Oronka" Orońsko |
2011-10-10 |
18.00 |
pon |
1:8 |
24 |
UKS "Młodzik-18" Radom |
- |
MKS "Pilica" |
2011-10-10 |
16:30 |
pon |
5:7 |
Kolejka: 7 w dniach 2011-10-17
25 |
MKS "Pilica" |
- |
GASS POWAŁA TACZÓW |
2011-10-17 |
16:00 |
pon |
7:2 |
26 |
GKS "Oronka" Orońsko |
- |
UKS "Młodzik-18" Radom |
2011-10-17 |
16:00 |
pon |
9:8 |
27 |
UKS JUNIOR RADOM |
- |
KS Błotnica |
2011-10-17 |
18:00 |
pon |
0:7 |
28 |
UKS "Orlik-14" |
- |
UKS LIPIE |
2011-10-17 |
16:00 |
pon |
15:3 |
Tabela po rundzie jesiennej:
1. GKS ORONKA 21
2. KS BŁOTNICA 13
3.UKS MŁODZIK 13
4. MKS PILICA 12
5.UKS ORLIK 10
6.UKS JUNIOR 9
7. GKS POWAŁA 2
8. UKS LIPIE 1
29 |
GASS POWAŁA TACZÓW |
- UKS LIPIE |
4-6 |
…………….. |
||
30 |
UKS "Orlik-14" |
- UKS "Junior" |
7-11 |
…………….. |
||
31 |
KS "Błotnica" Stara Błotnica |
- UKS "Młodzik-18" Radom |
1-1 |
…………….. |
||
32 |
GKS "Oronka" Orońsko |
- MKS "Pilica" |
9-6 |
…………….. |
Kolejka: 9 w dniach 23-04-2012 poniedziałek godz. 18.00
33 |
GKS "Oronka" Orońsko |
- GASS POWAŁA TACZÓW |
15-2 |
……………. |
||
34 |
MKS "Pilica" |
- KS "Błotnica" Stara Błotnica |
5-1 |
……………. |
||
35 |
UKS "Młodzik-18" Radom |
- UKS "Orlik-14" |
5-8 |
……………. |
||
36 |
UKS "Junior" |
- UKS LIPIE |
13-3 |
……………. |
Kolejka: 10 w dniach 07-05-2012 poniedziałek godz. 18.00
37 |
GASS POWAŁA TACZÓW |
- UKS "Junior" |
6-0 |
……………. |
||
38 |
UKS LIPIE |
- UKS "Młodzik-18" Radom |
1-14 |
……………. |
||
39 |
UKS "Orlik-14" |
- MKS "Pilica" |
1-4 |
……………. |
||
40 |
KS "Błotnica" Stara Błotnica |
- GKS "Oronka" Orońsko |
4-4 |
……………. |
Kolejka: 11 w dniach 14-05-2012 poniedziałek godz. 18.00
41 |
KS "Błotnica" Stara Błotnica |
- GASS POWAŁA TACZÓW |
3-3 |
…………….. |
||
42 |
GKS "Oronka" Orońsko |
- UKS "Orlik-14" |
11-4 |
…………….. |
||
43 |
MKS "Pilica" |
- UKS LIPIE |
24-2 |
…………….. |
||
44 |
UKS "Młodzik-18" Radom |
- UKS "Junior" |
13-7 |
…………….. |
Kolejka: 12 w dniach 21-05-2012 poniedziałek godz. 18.00
45 |
GASS POWAŁA TACZÓW |
- UKS "Młodzik-18" Radom |
2-5 |
……………… |
||
46 |
UKS "Junior" |
- MKS "Pilica" |
5-5 |
……………… |
||
47 |
UKS LIPIE |
- GKS "Oronka" Orońsko |
2-14 |
……………… |
||
48 |
UKS "Orlik-14" |
- KS "Błotnica" Stara Błotnica |
9-7 |
……………… |
Kolejka: 13 w dniach 29-05-2012 wtorek godz. 18.00
49 |
UKS "Orlik-14" |
- GASS POWAŁA TACZÓW |
3-7 |
…………….. |
||
50 |
KS "Błotnica" Stara Błotnica |
- UKS LIPIE |
8-2 |
…………….. |
||
51 |
GKS "Oronka" Orońsko |
- UKS "Junior" |
15-2 |
…………….. |
||
52 |
MKS "Pilica" |
- UKS "Młodzik-18" Radom |
4-8 |
…………….. |
Kolejka: 14 w dniach 04-06-2012 poniedziałek godz. 18.00
53 |
GASS POWAŁA TACZÓW |
- MKS "Pilica" |
2-3 |
…………….. |
||
54 |
UKS "Młodzik-18" Radom |
- GKS "Oronka" Orońsko |
4-6 |
…………….. |
||
55 |
KS Błotnica Srara Błotnica |
- UKS Junior |
6-3 |
…………….. |
||
56 |
UKS LIPIE |
- UKS "Orlik-14" |
2-14 |
…………….. |
TABELA KOŃCOWA
1.ORONKA OROŃSKO 40
2.MŁODZIK RADOM 26
3.PILICA BIAŁOBRZEGI 25
4.KS BŁOTNICA 22
5.ORLIK RADOM 19
6.JUNIOR RADOM 16
7.POWAŁA TACZÓW 12
8.UKS LIPIE 1
|
dzisiaj: 8, wczoraj: 34
ogółem: 449 920
statystyki szczegółowe