Trampkarze » I liga

Aktualności

U-13 JUNIOR RADOM - PILICA NOWE MIASTO 8-1 (3-0)

• autor: junior2000-01AS, 2014-06-11 21:46

W zaległym spotkaniu ligowym nasz UKS Junior Radom pokonał Pilicę Nowe Miasto 8-1. Początkowo mecz był wyrównany, ale po 10 minutach rozpoczął się festiwal strzelecki. Tym samym odrobiliśmy zaległości ligowe i do końca zmagań pozostały nam mecze ze Zwolenianką i Legionem Radom.

W piątek zajęcia zostają odwołane. Spotykamy się w sobotę o godz. 9.00 na boisku XI LO Staszic. Poniżej więcej o meczu i plan pracy na ostatni tydzień zajęć.

Dzisiejszemu spotkaniu towarzyszyła wysoka temperatura. Po 10 minutach padła pierwsza bramka dla Juniora. W pierwszej połowie jeszcze dwa razy pokonaliśmy bramkarza gości. Po zmianie stron nasz zespół w pełni kontrolował wydarzenia, co zaowocowało nie tylko kolejnymi trafieniami, ale grą, która mogła się podobać. Piłka wędrowała jak "po sznurku, a w końcowym efekcie zdobyliśmy jeszcze 5 bramek, tracąc jedną. Był czas na eksperymenty i pełną rotację w składzie. Szkoda, że  z różnych względów nie oglądaliśmy wszystkich naszych zawodników. Ci, którzy wystąpili sprawili sobie i zebranym kibicom wiele przyjemności z gry jaką zademonstrowali.

Skład UKS Junior Radom: H. Duda, O. Bocheński, M. Makowski, M. Banaś, S. Wojcieszak, O. Dubrawski, H. Płatos, I. Nowicki, K. Leszczyński, K. Lis, K. Lesiak.

Bramki: Kacper Lesiak 4, Sebastian Wojcieszak 2, Oskar Dubrawski 1, Krystian Lis 1.

Uwaga! w piątek 13 czerwca nie ma treningu. Spotykamy się w sobotę o godz. 9.00 na boisku XI LO Staszic.

W poniedziałek 16 czerwca zagramy mecz ligowy ze Zwolenianką.

W środę 18 czerwca trening o godz. 17.30, a w piątek 20 czerwca najprawdopodobniej zagramy ostatnie spotkanie ligowe z Legionem Radom.

Składki za czerwiec płacimy jeszcze tylko w przyszłym tygodniu. 20 czerwca zostanie sporządzone zestawienie całego półrocza.