Z ASEM NA SZÓSTKĘ

• autor: junior2000-01AS, 2014-08-19 17:22

W rozegranym dziś meczu kontrolnym pokonaliśmy zespół AS Radomiak 6-1, czyli rewanż za wpadkę na początku przygotowań udał się w pełni. Szkoda, że aż czterech zawodników nie mogło dziś zagrać.

W piątek o godz. 9.00 następny trening na XI LO Staszic. Nasz pierwszy mecz w Mazowieckiej Lidze Trampkarzy zagramy w czwartek 28 sierpnia w Piasecznie o godz. 16.00.

Kto jeszcze nie opłacił składki za sierpień ma na to czas jeszcze w piątek. Poniżej szczegóły spotkania z AS Radomiak.

Spotkanie z AS Radomiak było jedną z ostatnich konfrontacji przed występami w Mazowieckiej Lidze Trampkarzy. Z tym zespołem zagraliśmy już w pierwszej fazie przygotowań i ulegliśmy 1-6. Dziś była znakomita okazja do oceny obecnej sytuacji i podsumowania całego okresu przygotowawczego.

Wyniki i przebieg spotkań ze starszymi o rok zespołami Oronki i Huraganu Międzyrzec oraz dzisiejszy z AS Radomiak pozwalają na pozytywną ocenę przygotowań drużyny do nowego sezonu. Jest jeszcze kilka mankamentów w grze, ale postaramy się to zminimalizować. Teraz czekamy na występy ligowe. Mecze w Mazowieckiej Lidze Trampkarzy zweryfikują nasze umiejętności.

Ekipie AS Radomiak życzymy sukcesów w rozgrywkach Radomskiej Ligi Trampkarzy.

Aż czterech zawodników dziś nie zagrało z różnych powodów. Trzech z nich miało szansę na występ od pierwszej minuty, więc jak widać ich konkurenci nie próżnowali i zaprezentowali się bardzo korzystnie.