Trampkarze » I liga

Aktualności

WYNIK GORSZY NIŻ GRA

• autor: junior2000-01AS, 2014-09-10 23:06

W zaległym meczu z pierwszej kolejki spotkań Mazowieckiej Ligi Trampkarzy Junior Radom przegrał z Bronią Radom 1-3, prowadząc do przerwy 1-0. Mimo dominacji w pierwszej połowie wykorzystaliśmy tylko jedną z okazji do strzelenia bramki. Kilka minut dekoncentracji naszego zespołu tuż po przerwie poniosło gości do zwycięstwa. Poniżej szczegóły spotkania.

Junior Radom - Broń Radom 1-3 (1-0).

Bramki:

1-0 K. Lesiak 21'

1-1 Winiarski 37'

1-2 Winiarski 40'

1-3 Dujka 55'

Skład UKS Junior Radom: H. Duda - O. Bocheński, K. Szwajda, D. Noga, M. Banaś (65' S. Wojcieszak), K.Leszczyński (36' I. Nowicki, 56' M. Skrzypczyk), M. Makowski (65' S. Połczyński), O. Dubrawski, S. Wołowiec, T.Latosek (55' H. Płatos), K. Lesiak.

W pierwszej połowie nasz zespół realizował założenia bezbłędnie. Mecz toczył się na połowie rywala, w naszej grze nie było przypadkowości, stwarzaliśmy sytuacje pod bramką rywala. Szkoda tylko, że w okresie przewagi zdobyliśmy tylko jedną bramkę. Po przerwie dwa kontrataki przyniosły nagły zwrot w przebiegu wydarzeń. Straciliśmy prowadzenie, a Broń dostała "skrzydeł". Trzecia bramka dla gości była wynikiem niezdecydowania formacji obronnej po stałym fragmencie gry. Mimo kilku dogodnych sytuacji nie udało się zmienić niekorzystnego wyniku.

Szkoda porażki, bo pierwsza połowa należała do nas, a Broń wyszła na prowadzenie w drugiej połowie po dwóch skutecznych kontrach. Z przebiegu meczu remis byłby sprawiedliwym wynikiem, ale liczy się liczba zdobytych bramek.