Trampkarze » I liga

Aktualności

ZABRAKŁO SZCZĘŚCIA

• autor: junior2000-01AS, 2014-09-20 20:24

W spotkaniu Mazowieckiej Ligi Trampkarzy UKS Junior Radom uległ Ursusowi warszawa 0-2. Mecz był bardzo wyrównany, a bramki padały praktycznie w ostatnich akcjach pierwszej i drugiej połowy. Szkoda wyniku, bo goście kilka razy wybijali piłkę z linii bramkowej. Poniżej szczegóły. Pozostałe spotkania: Unia Warszawa- SEMP 2-0, UMKS Piaseczno - UKS Ołtarzew 5-0. Spotkanie zaległe: UKS Ołtarzew - Unia Warszawa 2-2.

JUNIOR RADOM - URSUS WARSZAWA 0-2 (0-1).

Bramki:

0-1 33'

0-2 68'

Skład UKS Junior: Leszczyński - Bocheński (36' Nowicki), Noga, Szwajda, Banaś (60' Wojcieszak), Dubrawski (55' Połczyński), Wołowiec, Latosek, Skrzypczyk (36' Platos), Makowski, Lesiak.

Z przebiegu spotkania nie zasłużyliśmy na porażkę. Szczególnie w pierwszej połowie "pachniało" bramką dla naszego zespołu, bo trzy razy goście wybijali piłkę z linii bramowej. Niestety zabrakło nieco szczęścia, aby objąć prowadzenie, a wówczas mogliśmy pokusić się o wygraną, bo mecz był bardzo wyrównany. Po jednej z ostatnich akcji naszego zespołu Ursus wyszedł z kontrą, która dała im prowadzenie i bramkę "do szatni". W drugiej odsłonie obraz gry nie zmieniał się. W kilku sytuacjach zabrakło dokładnego ostatniego podania lub skutecznego strzału na bramkę. Z powodu urazu boisko musiał opuścić Oskar Dubrawski i nasza siła ofensywna sporo straciła. Podjęte ryzyko w ostatnich minutach meczu nie przyniosło skutku. Dało za to bramkę dla Ursusa... znów na 2 minuty przed końcem gry.

Mimo porażki zespół zagrał dobre spotkanie. Jeśli naszą przewagę zaczniemy dokumentować bramkami, na pewno osiągniemy lepsze rezultaty.