Trampkarze » I liga

Aktualności

PORAŻKA Z PIASECZNEM

• autor: junior2000-01AS, 2014-10-05 17:29

W sobotnim spotkaniu Mazowieckiej Ligi Trampkarzy ulegliśmy UMKS Piaseczno 1-4. Goście byli z przebiegu meczu lepszym zespołem, ale szczególnie w drugiej odsłonie posiadaliśmy inicjatywę i wynik spotkania mógł być inny. Zdecydowały niestety proste  błędy w obronie w końcówce spotkania. Poniżej więcej o meczu i pozostałe wyniki.

Skład UKS Junior:

Duda - Bocheński, Skrzypczyk (21' Noga), Nowicki, Szwajda (40' Połczyński), Banaś (60' Leszczyński), Wołowiec, Latosek (65' Wojcieszak), Płatos (21' Lesiak), Dubrawski, Makowski.

Mecz rozpoczęliśmy w składzie nieco zmienionym, Kilku zawodników zasiadło tym razem na ławce rezerwowych. Przez 19 minut wynik był bezbramkowy. Wtedy Piaseczno objęło prowadzenie. Mecz się wyrównał, ale tuż przed przerwą błąd w kryciu wykorzystała ponownie drużyna z Piaseczna i na przerwę schodziła z prowadzeniem dwubramkowym. W drugiej połowie zagraliśmy bez respektu dla rywala, posiadaliśmy inicjatywę i nasza przewaga została udokumentowana trafieniem. Niestety, losy meczu rozstrzygnęli goście w końcówce spotkania wykorzystując nasze błędy w defensywie. Jak potwierdził trener gości większość czasu w drugiej odsłonie byliśmy stroną dominującą i gdyby padło wyrównanie, wynik meczu mógł być różny.

Przed nami teraz wtorkowy mecz w SEMP Warszawa. Jeśli zagramy z przekonaniem i skuteczniej, będzie ciekawie.

W innych spotkaniach:

Broń Radom - Ursus Warszawa 3-0, UKS Ołtarzew - SEMP Warszawa 2-2.

We wtorek zbiórka o godz. 15:00 przed XI LO Staszic. Zabieramy wodę, getry czarne, dresy, legitymację, ochraniacze.