Trampkarze » I liga

Aktualności

URSUS WARSZAWA-JUNIOR RADOM 0:4

• autor: junior2000-01AS, 2014-11-08 19:37

W ostatnim jesiennym występie w Mazowieckiej Lidze Trampkarzy zanotowaliśmy okazałą wygraną z Ursusem w Warszawie. Tym samym zrewanżowaliśmy się za porażkę u siebie.

Poniżej szczegóły spotkania. Inne wyniki: UKS Ołtarzew-UMKS Piaseczno 1-5, SEMP-Unia Warszawa 3-0.

URSUS WARSZAWA-JUNIOR RADOM 0:4 (0:1).

Bramki: T. Latosek 2, K. Lesiak 2.

Skład: DUDA - BOCHEŃSKI, NOGA, NOWICKI, SZWAJDA (55' BANAŚ), DUBRAWSKI, MAKOWSKI, LATOSEK (65' PŁATOS), WOŁOWIEC, LIS (40' SKRZYPCZYK), LESIAK.

W pierwszej połowie mecz był dosyć wyrównany i obie drużyny miały kilka okazji do zdobycia bramki. Tym razem to nasz zespół objął prowadzenie i wtedy uwierzył w wygraną.

Druga połowa rozpoczęła się od przewagi w posiadaniu piłki przez gospodarzy. Z tego jednak nic nie wynikało, a w grze Ursusa brakowało w najważniejszych momentach dokładności, albo przegrywali z bramkarzem Hubertem Dudą. Nasze kontry były tego dnia zabójcze i przyniosły drugą i trzecią bramkę. Z upływem czasu z coraz większą łatwością Junior rozgrywał piłkę zarówno w obronie jak i w ataku. Efektem pełnej swobody było piękne trafienie Kacpra Lesiaka na 4-0 z około 30 metrów.

Dziś gospodarzom niewiele wychodziło. Nawet przestrzelili rzut karny. Nasz zespół zagrał solidnie i skutecznie, co zdecydowało o wygranej. Lepiej też chłopcy wytrzymali trudy meczu rozgrywanego w niesprzyjających warunkach pogodowych.

Ekipie Ursusa życzymy powodzenia w kolejnym spotkaniu.

Z uwagi na Święto Narodowe na treningu spotykamy się w środę 12 listopada o godz. 17:30.