Trampkarze » I liga

Aktualności

JUNIOR RADOM - AS RADOMIAK 7:2

• autor: junior2000-01AS, 2014-11-25 21:43

W rozegranym dziś spotkaniu Junior Radom pokonał zespół rówieśników z AS Radomiak 7-2, do przerwy prowadząc 2-0.

Zespół AS Radomiak to ekipa, która bez problemu jesienią wygrała rywalizację w Radomskiej Lidze Trampkarzy i uzyskała awans do Ligi Mazowieckiej. Nasz zespół nie należał do czołowych na Mazowszu, jednak udzielił surowej lekcji rywalowi. Poniżej szczegóły spotkania.

Mecz miał charakter sparingowy, jednak był dla obu drużyn dobrym sprawdzianem.

Dziś sporo dzieliło najlepszą ekipę jesiennych rozgrywek ROZPN od naszego zespołu, który na Mazowszu radził sobie przecież nie najlepiej. Wynik odzwierciedla to, co działo się na boisku.

W pierwszej odsłonie przez 18 minut wynik był bezbramkowy, na przerwę schodziliśmy jednak z wynikiem 2-0,  po bramkach Kacpra Lesiaka. Zaraz po przerwie Oskar Dubrawski uderzył z dystansu i podwyższył wynik. Przy stanie 5-0 w naszej grze zapanowało rozluźnienie, czego efektem były dwa trafienia rywala, ale zaraz potem wszystko wróciło do normy z tego dnia i mecz zakończył się wynikiem 7-2.

Szkoda, że z rożnych powodów nie zagrało aż 5 naszych zawodników. Inni wykorzystali szansę i postarali się, aby przekonać do siebie.

Bramki dla UKS Junior: Kacper Lesiak 3, Hubert Płatos 3, Oskar Dubrawski 1.

Skład UKS Junior: Hubert Duda - Oskar Bocheński, Kacper Szwajda (Krystian Lis), Dawid Noga, Mateusz Skrzypczyk, Michał Banaś, Oskar Dubrawski, Mateusz Makowski, Sebastian Wołowiec, Kacper Lesiak, Sebastian Wojcieszak (Hubert Płatos).

Ekipie AS Radomiak życzymy powodzenia w rozgrywkach na szczeblu wojewódzkim wiosną i wytrwałości w dążeniu do celu. Trzymamy kciuki za Wasze występy!

Już w najbliższych dniach będziemy prowadzić zapisy na kalendarze na rok 2015 ze zdjęciem naszej drużyny. Niech wszyscy chętni na najbliższych treningach zadeklarują ilość, jaką chcieliby zakupić.