SPARING Z CZWÓRKĄ ZGODNIE Z PLANEM

• autor: junior2000-01AS, 2015-02-18 08:12

Dziś o godz. 17.30 zagramy kontrolnie z zespołem LUKS Sportowej Czwórki Radom. Zbiórka godz. 17.20 w szatni XI LO. O kolejnych meczach kontrolnych poniżej.

Nie milkną echa niedzielnego turnieju. Miło nam, że impreza została w piękny sposób zaprezentowana w mediach, a Junior Radom dostrzeżony i wyróżniony za dotychczasowe efekty pracy. Więcej w rozwinięciu.

Niemal wszystkie lokalne media zamieściły artykuł z naszego jubileuszowego turnieju, a także galerię zdjęć i filmiki z imprezy. To dobra promocja Klubu, w którym zaczynało wielu wspaniałych zawodników. Wśród nich należy wymienić grającego we Włoszech Tomasza Kupisza, Piotra Nowosielskiego z Broni, Bartłomieja Kalinkowskiego z Legii Warszawa. Tu także zaczynał Kacper Pietrzyk (Legia Warszawa) i Jan Imiołek, który od nowego sezonu będzie zawodnikiem angielskiego pierwszoligowca Derby Country. Wielu zawodników UKS Junior Radom w przeszłości stanowiło o młodzieżowych kadrach Mazowsza i Polski. Wiadomości z ostatnich dni wskazują, że osiągnięcia te nie są tylko przeszłością, więc warto trenować w Juniorze.

Mamy kolejnego sparingpartnera, z którym zmierzymy się przed rundą wiosenną. Oprócz ekipy GKS Jedlińsk, Wisły Puławy zagramy też z Juventą Starachowice.

Dziś natomiast zgodnie z planem zagramy ze Sportową Czwórką Radom, która przygotowuje się do rozgrywek I Ligi Kobiet.