KADRA, TRENINGI, MECZ

• autor: junior2000-01AS, 2015-05-04 12:02

Dziś w Ostrowcu Świętokrzyskim dojdzie do rewanżu między reprezentacjami Radomskiego OZPN i Świętokrzyskiego OZPN. Tradycyjnie wystąpią także zawodnicy Juniora Radom. Jeszcze w środę i piątek odbędziemy trening, a w sobotę zagramy spotkanie ligowe. Poniżej szczegóły informacji.

Jeszcze mamy w pamięci sobotni mecz finałowy o Puchar Polski pomiędzy Legią a Lechem. Warto jeszcze raz powtórzyć, że wszyscy zdali egzamin. Zarówno PZPN, jak też kibice obu drużyn spisali się godnie finału. Fantastyczne oprawy na sektorach Legii i Lecha to jeszcze nic, bo znamy ich możliwości i wiemy, że stać ich na bardzo wiele, co potwierdzili w sobotę. Siedzący obok siebie i dopingujący na sektorach neutralnych kibice z szalikami Legii i Lecha to już na pewno coś nowoczesnego, czego dotąd nie oglądaliśmy. Najwyraźniej to sparaliżowało nieco zawodników obu drużyn, ale tak bywa w finałach wielkich imprez. Warto było zobaczyć to wszystko na żywo.

Wracamy jednak do naszego podwórka ligowego. Jeszcze dziś w Ostrowcu kadra Radomskiego OZPN zagra kadrą Świętokrzyskiego OZPN. Do reprezentacji powołano zawodników Juniora Radom - Sebastiana Wołowca, Oskara Dubrawskiego i Dawida Nogę. To już kolejne wyróżnienie dla naszych graczy.

Treningi w tym tygodniu:

poniedziałek godz 17.30
środa godz. 17.30
piątek godz. 16.00

W sobotę zagramy kolejny mecz ligowy - tym razem z ekipą Akademii Sportu Radomiak. W pierwszym meczu zanotowaliśmy wygraną 2-1, a mecz należał do wyrównanych. Tym razem także emocji nie powinno zabraknąć. Zbiórka na to spotkanie o godz. 10.00 przed XI LO "Staszic".