Trampkarze » I liga

Aktualności

JÓZEFOVIA - JUNIOR 3-3 (2-0)

• autor: junior2000-01AS, 2015-05-30 21:35

W dzisiejszym meczu nasz zespół wywalczył remis z bardzo dobrze dysponowaną ekipą Józefovii. Wiele zdrowia kosztowało to spotkanie, ale było warto. Nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa w Mazowieckiej Lidze Trampkarzy. Poniżej więcej o spotkaniu, pozostałe rezultaty i plan zajęć na nadchodzący tydzień.

Józefovia Józefow - Junior Radom 3-3 (2-0)

Bramki:

15' 1-0

35' 2-0

36' 2-1 D. Noga

55' 3-1

57' 3-2 O. Dubrawski

59' 3-3 D. Noga

Zgodnie z przypuszczeniami mecz rozpoczął się od ataków gospodarzy, którzy mieli już na początku kilka okazji do objęcia prowadzenia. Ta sztuka udała się w 15 minucie. Szkoda, bo to my mogliśmy już wtedy prowadzić po rzucie rożnym. W pierwszej połowie obie ekipy stworzyły jeszcze po kilka sytuacji, ale bramkę na 2-0 zdobyli gospodarze w ostatniej minucie przed przerwą. Trzeba dodać, że silny fizycznie zespół gospodarzy postawił duże wymagania, a gra była prowadzona na pograniczu przepisów. Tym razem nasz zespół dotrzymał kroku, przyjął warunki i nie odpuścił ani na moment. Po zmianie stron walka trwa. Szybko strzelamy bramkę kontaktową. Niestety Józefovia doprowadza do stanu 3-1, ale to nie załamuje drużyny. Najpierw zdobywamy bramkę na 2-3, chwilę potem strzał na remis. Wszystko to efekt wielkiego zaangażowania wszystkich naszych zawodników i wiary w sukces.

Mimo okazji z obu stron wynik już nie zmienił się i z ciężkiego terenu wywozimy remis. Sporo walki i  zostawionego zdrowia przyniosły dziś efekt w postaci wyniku 3-3. Oby tak częściej.

W innym meczu: POGOŃ SIEDLCE - SEMP WARSZAWA 0-6. W niedzielę BROŃ - AS RADOMIAK 1-1

Za tydzień w niedzielę arcyważny mecz z Pogonią Siedlce. Treningi w nadchodzącym tygodniu: