OSTATNIE ZAJĘCIA. LETNIE TURNIEJE

• autor: junior2000-01AS, 2015-06-26 09:46

Dziś przeprowadzimy ostatnie zajęcia w tym sezonie. Po treningu przedstawimy plan działań na kolejny sezon. Chętni otrzymają informację o turniejach wakacyjnych organizowanych w lipcu w Radomiu. Poniżej więcej szczegółów.

Zakończyliśmy sezon, w którym zarówno jesienią 2014 roku jak i wiosną 2015 występowaliśmy w rozgrywkach Mazowieckiej Ligi Trampkarzy. Zajęliśmy lokatę szóstą, która nie daje nam pewności utrzymania na Mazowszu, ale jak pokazał poprzedni sezon, wiele drużyn rezygnuje ze startów w tych rozgrywkach i wtedy otwiera się szansa dla nas na pozostanie na tym szczeblu rozgrywek.

Do tej pory kilkunastu rodziców już opłaciło składkę za obóz i drużyna na pewno przystąpi do nowego sezonu dobrze przygotowana. Zespół zostanie jeszcze uzupełniony o dwóch - trzech graczy. Mamy już potwierdzone 2 spotkania kontrolne w sierpniu, a do ustalenia zostały kolejne dwa.

Pierwsze zajęcia przed nowym sezonem odbędą się 27 lipca o godz. 9.00 na boisku XI LO "Staszic".

Po tygodniu wstępnym przez kolejne dwa tygodnie (3-14 sierpnia) odbędziemy obóz przygotowawczy. Poza treningiem piłkarskim zaplanowane są zajęcia na pływalni, obiad oraz popołudniowe spotkania kontrolne. Trzon zespołu będzie w komplecie trenował w tym okresie, więc nic nie zakłóci planu przygotowań.

Już od poniedziałku aż do 27 lipca wszyscy mają wolne od zajęć. Nie oznacza to całkowitego "zerwania z piłką". W Radomiu w lipcu odbędą się turnieje "dzikich drużyn" i zachęcamy do wzięcia udziału w tych imprezach także naszych zawodników.