TYDZIEŃ ZAKOŃCZONY SPARINGIEM

• autor: junior2000-01AS, 2015-08-07 15:44

Za nami tydzień ciężkiej pracy. Podsumowaniem tego cyklu był dzisiejszy mecz sparingowy z Bronią Radom. Mecz ten był też okazją debiutów, ale też do ostatniego występu Michała Banasia w barwach Juniora Radom. Od poniedziałku zaczynamy kolejny etap przygotowań. Na pewno też rozegramy mecz kontrolny. Poniżej więcej informacji.

Po pierwszym tygodniu treningów od poniedziałku trzon zespołu  pracował mocniej nad przygotowaniem fizycznym do sezonu. Niestety upalna pogoda nie pomagała w realizacji założeń, ale zespół solidnie trenował. Piątkowy mecz z Bronią był pierwszym w nowym składzie, zbliżonym do tego, w którym będziemy występowali w lidze. Dla Michała Banasia była to okazja do ostatniego występu w naszej drużynie. Michał przenosi się do swojej kategorii wiekowej w AS Radomiak, gdzie z pewnością otrzyma więcej możliwości gry w rozgrywkach ligowych.

Jak wiadomo aż 4 osobowa grupa zawodników Juniora próbuje swoich sił w zespole Ekstraligi rocznika 2001 - MSPN Radomiak. Trzymamy kciuki, aby Kacper Lesiak, Sebastian Wołowiec, Tobiasz Latosek i Kacper Szwajda udanie zaprezentowali  się i wywalczyli miejsce w nowym zespole. Wszystkim zawodnikom, którzy opuszczają klub dziękujemy za dotychczasową grę w Juniorze i życzymy sukcesów w dalszej przygodzie z piłką.

Dzisiejszy mecz z Bronią Radom zagraliśmy po raz pierwszy w nowym zestawieniu. Zabrakło jeszcze 5 zawodników, którzy z różnych względów nie mogli wystąpić. W potwornym upale rozegraliśmy cztery kwarty. (0-0,0-0,0-0,0-4). Zaprezentowało się czterech nowych zawodników, kilku dotychczas rezerwowych udźwignęło ciężar prowadzenia gry. Dopiero w ostatnim fragmencie spotkania zaczęły się mnożyć błędy, które kosztowały utratę bramek.

W nadchodzącym tygodniu trenujemy od poniedziałku o godz. 8.30 na "Staszicu". Niezmiennie po zajęciach udajemy się na basen, a potem na obiad. W przyszłym tygodniu planujemy rozegrać jeszcze 1 mecz kontrolny.

Szczegółowy plan zajęć na nadchodzący tydzień:(trening + basen + obiad)

PONIEDZIAŁEK GODZ. 8.30

WTOREK GODZ 8.30