Trampkarze » I liga

Aktualności

LEGION RADOM - JUNIOR RADOM 3-3 (2-2)

• autor: junior2000-01AS, 2016-04-17 17:18

Remisem wyrwanym w ostatniej akcji doliczonego czasu gry zakończyło się spotkanie na inaugurację rozgrywek. Dwa razy prowadziliśmy i dwa razy Legion doprowadzał do wyrównania. Podział punktów nie krzywdzi żadnej ze stron, choć szkoda szansy na komplet punktów. Poniżej więcej o spotkaniu i inne wyniki ligowe.

3-3 70+3'

UKS Junior Radom: H. Duda - O. Bocheński, M. Skrzypczyk, D. Jurmanowicz, M. Stępnikowski, M. Makowski, J. Waśniewski, O. LIsek (K. Szwajda), A. Dryja, I. Dębiec, H. Płatos (J. Włodarczyk, D. Piotrowski).

Spotkanie zaczęło się bardzo dobrze. Już w 4 minucie Igor Dębiec pokonał bramkarza, a chwilę później wywalczył rzut karny, który na bramkę zamienił Mateusz Makowski. Po kilku minutach mecz się wyrównał, a Legion najpierw zdobył bramkę kontaktową, a tuż przed przerwą wyrównał z rzutu karnego. W drugiej połowie każda ze stron miała kilka dogodnych sytuacji, ale Adam Dryja ponownie wyprowadził nasz zespół na prowadzenie. Niestety w ostatniej akcji doliczonego czasu gry straciliśmy bramkę i kończymy mecz remisem.

Szkoda, bo niewiele brakowało do zgarnięcia kompletu punktów. Za tydzień jedziemy do Wieniawy. Chojniak w tej kolejce pokonał na wyjeździe Zwoleniankę 4-1, a z relacji trenera wynika, że bramek mogło być wiele więcej. Czeka nas więc bardzo trudne spotkanie z rywalem, który nie ukrywa, że zamierza zdominować ligę i powrócić na szczebel wojewódzki.