Trampkarze » I liga

Aktualności

CHOJNIAK - JUNIOR 3-0 (1-0)

• autor: junior2000-01AS, 2016-04-25 09:55

Nie udał się wyjazd do Wieniawy. Mecz był wyrównany, ale to gospodarze byli skuteczni. Wynik w żaden sposób nie oddaje tego, co działo się na boisku.

Poniżej więcej o spotkaniu i inne wyniki.

CHOJNIAK WIENIAWA - JUNIOR RADOM 3-0 (1-0)

Skład UKS Junior: H. Duda - O. Bocheński (F. Czubak), D. Jurmanowicz, M. Skrzypczyk, M. Stępnikowski, M. Makowski, J. Waśniewski, A. Dryja, K. Szwajda (O. Lisek), J. Włodarczyk (H. Płatos), I. Dębiec.

Bramki: 0-1 18', 0-2 67, 0-3 69'.

Mecz rozpoczął się zgodnie z oczekiwaniami. Chojniak był równorzędnym rywalem, a największe problemy mieliśmy z szybkimi ofensywnymi zawodnikami gospodarzy. Kiedy już oswoiliśmy się z murawą i zaczęliśmy w swój sposób rozgrywać akcje, jedna z szybkich kontr dała w 18 minucie prowadzenie dla Chojniaka. Do przerwy wynik się nie zmienił, a po wznowieniu przejęliśmy inicjatywę już na dobre i prowadziliśmy grę na połowie rywala. Niestety z tego faktu niewiele wynikało, bo sytuacji klarownych do wyrównania było niewiele. Chojniak groźnie kontrował i tuż przed końcem meczu dwa rajdy skrzydłowych skończyły się bramkami dla gospodarzy.

Wynik 0-3 w żaden sposób nie oddaje przebiegu gry, ale niestety liczy się to, co wpada do bramki.

We wtorek trenujemy o godz. 17.30 a w czwartek zagramy mecz ligowy z Polonią Iłża.