Trampkarze » I liga

Aktualności

POLONIA - JUNIOR 2-3 (1-0)

• autor: junior2000-01AS, 2016-05-31 22:18

Kolejna, już piąta wygrana z rzędu. Choć przez godzinę niewiele to zapowiadało, to jednak zespół pokazał charakter. Mimo, iż całe spotkanie grał w dziesiątkę, to wywiózł komplet punktów z Iłży. Poniżej szczegóły spotkania i pozostałe wiadomości.

Już mecz z Chojniakiem udowodnił, że UKS Junior to zespół z charakterem i że jest dobrze przygotowany fizycznie. Dziś potwierdziło się to wszystko.

Kilku zawodników zgłaszało już wcześniej nieobecność w Iłży z powodu wycieczki szkolnej. Dziś do grona nieobecnych dołączyło trzech kolejnych. Pozostało dziesięciu, którzy podjęli wyzwanie z dobrym skutkiem.

Warunki trudne, wysoka trawa, nierówności, ale do tego już się przyzwyczailiśmy na wyjazdach. Już w 8 minucie tracimy bramkę. Do przerwy nic się nie zmienia. Gramy zachowawczo, mając w świadomości liczebną przewagę gospodarzy. W drugiej połowie próbujemy coś zmienić w grze, ale ... po kontrze tracimy bramkę na 20 minut przed końcem meczu. Mimo wszystko przeważamy i wreszcie Jakub Włodarczyk zdobywa kontaktową bramkę na 11 minut przed końcem meczu. Od tego momentu trwa już nieustanny atak na bramkę Polonii. W 67 minucie Kacper Szwajda trafia na 2-2, a w czasie doliczonym strzałem głową po rzucie rożnym daje zwycięską bramkę.

Znów wygrywamy końcówkę i odwracamy losy meczu. Dziś grając cały mecz w dziesiątkę wywozimy komplet punktów z Iłży. Do Chojniaka tracimy już tylko 2 oczka. Do końca rozgrywek powinno być ciekawie.